سنجش های ایمونولوژیک

تست ایمونولوژیک یک سنجش بسیار حساس است که حضور یا غلظت ماکرومولکول یا یک مولکول کوچک را در محلول از طریق استفاده از یک آنتی بادی یا آنتی ژن اندازه گیری می کند. سنجش ایمونولوژیک با روش های مختلفی انجام می گیرد که روش الایزا یکی از مشهور ترین آنهاست.جزئیات و فرم ها »

سنجش های ملکولی

واکنش زنجیره‌ای پلیمراز (PCR) روشی جهت تکثیر توالی‌های هدف از اسیدهای نوکلئیک به صورت نمایی در مدت زمان کوتاه است. سنجش پارامتر ها و فاکتور های سیستم ایمنی با این روش در سطوح بالای کیفی یکی از خدمات بهپاد طب ایرانیان است.

جزئیات و فرم ها »

سنجش های تخصصی

تست های تخصصی از قبیل MTT, NBT, NO و استرس اکسیداتیو و بسیاری از سنجش های تخصصی و فوق تخصصی در رشته ها و گرایش های مختلف علوم پزشکی توسط متخصصین مجرب همراه با انالیز داده ها در این شرکت انجام میپذیرد.

جزئیات و فرم ها »

فلوسایتومتری

امروزه تکنیک فلوسایتومتری از معتبرترین روش های بررسی سلول ها در پروژه های پزشکی میباشد، بهپاد طب ایرانیان با بهره مندی از مجرب ترین متخصصین و همچنین به روز ترین دستگاه های فلوسایتومتری همراه محققین می باشد.

جزئیات و فرم ها »

طراحی پرایمر

یکی از تخصصی ترین مراحل آغاز پروزه های ملکولی که از پایه های تعیین کننده در پژوهش ها می باشد، طراحی دقیق و بدون خطای پرایمر میباشد که در بهپاد طب ایرانیان توسط متخصصین و پژوهشگران با تجربه انجام می گیرد.

جزئیات و فرم ها »

فرکشن های گیاهی

عصاره گیری به منظور انجام پژوهش های درمانی با استفاده از دقیق ترین تجهیزات و دستگاه های تهیه عصاره و فرکشن و همچنین سنجش خلوص پپتیدی توسط تیم متخصص و مجرب انجام می پذیرد.

 

جزئیات و فرم ها »

طراحی مطالعه

از آنجایی که یک پژوهش موثر و کارآمد نیاز به یک طراحی دقیق و آینده نگر دارد، اعضای هیات علمی بهپاد طب ایرانیان که متشکل از اساتید دانشگاه های مطرح علوم پزشکی کشور هستند در این مسیر مهم نیز همراه و هدایت کننده محققین جوان خواهند بود.

جزئیات و فرم ها »

همکاری پژوهشی

ما بر این باوریم که تحقیق مهمترین رکن پیشرفت یک جامعه در حوزه های مختلف علمی خواهد بود، از این رو همواره در کنار محققین جوان که انگیزه های رفیعی برای پیشرفت داشته اند اما از تجهیزات کافی برخوردار نبوده اند، گام به گام حرکت کرده ایم و توانسه ایم زمینه ساز تحقق ایده های نوین باشیم.

جزئیات و فرم ها »

آموزش

بهپاد طب ایرانیان به عنوان یک شرکت دانش بنیان که ریشه در سالها تحقیق و پژوهش اساتید نام آشنای حوزه علوم پزشکی ایران دارد، از رکن مهم آموزش غافل نبوده است و در مسیر انتقال تجربیات علمی خود به صورت کارگاهی و یا خصوصی فعالیت می نماید.

جزئیات و فرم ها »